O nás

Jsme ti, jejichž věci nezapadnou. Naše věci jsou vidět! Do světa od nás proudí unikátní dárkové, reklamní a upomínkové předměty, stejně jako věci denní potřeby. Všechny mají ale jedno společné – jsou s potiskem motorismu a pro fanoušky motorismu. Můžete od nás mít hrnek, triko, polokošili, kravatu, ručník či cokoliv jiného s originálními retro motivy a designem jaký jinde nenajdete. Děláme dárky pro motorkáře a to hlavně pro fandy starých motorek. Víme, že spousta z nás jejich kouzlu propadla na celý život… Ale nespecializujeme se jen na ně. Naši nabídku stale rozšiřujeme a koupit si tak můžete i kousky s motivy amerických kár, závodních strojů či něco z military. A aby toho nebylo málo, jsme schopní udělat i potisk dle Vašich požadavků. Tiskneme pro firmy, kluby, sportovní oddíly ale i pro jednotlivce. Podívejte se na naší nabídku, nebojte se nám napsat, kontaktujte nás na sociálních sítích! Rádi se s Vámi domluvíme.

Výroba našich produktů

K potisku používáme metodou sublimačního tisku a tiskneme jen na materiály k tomu určené. Naše produkty obsahují tenkou povrchovou PE vrstvu, díky které je přenos barev velmi stabilní a kvalitní. Materiál odebíráme od prověřených dodavatelů, většinu motivů sami vytváříme a upravujeme. Máme za sebou dodávky stovek kusů hrnků všeho druhu, které zůstávají naším hlavním produktem a výborně se hodí jako reklamní prvek, upomínkový předmět či dárek. Díky těmto zkušenostem jsme schopni dnes už potiskovat nejen hrnky, ale i mnoho dalších předmětů. Námi vyráběné produkty si můžete prohlédnout a zakoupit nejen v našem Eshopu, ale můžete se s nimi setkat i naživo na mnoha motoristických akcích, kterých se účastníme. Pokud někde uvidíte stánek Motofans.cz, určitě přijďte. Rádi Vás uvidíme!

Ostatní informace

Naše výroba sídlí v Jihlavě, ale zasíláme po celé ČR, výjimečně i do zahraničí. Nevyrábíme na zakázku jakékoliv motivy, které jsou v rozporu se zákony ČR. Všechny naše výrobky splňují hygienické a bezpečnostní normy. Pokud budete zasílat vlastní motiv na výrobu, prosíme zaslat v co největším rozlišení, tak aby se dal obrázek připravit pro tisk. Netiskneme fotografie (nebo jen velmi zřídka) Zákazníky upozorňujeme, aby se řídili návodem, jak s produkty zacházet, který je standartní součástí každé dodávky.